Avtosport
Zaradi vse večjih težav s koronavirusom se je vodstvo Formule E skupaj s FIA in organizatorji dirke v mestu Sanja na jugu Kitajske odločilo, da dirko, ki bi morala biti 21. marca letos, odpove.
Sebastien Ogier vodi po drugem dnevu rallyja v kneževini. V prvi sedmerici so še štiri Toyote.
Že jutro prvega dne prvega rallyja sezone je postreglo s hudo nesrečo Tanaka s Hyundaijem.
Zbirka najboljših akcij in nesreč lanskega Hillclimb prvenstva.
Louis Deletraz je na prvi dan testiranj Formule 2 v Abu Dabiju za odtenek prehitel Ferrarijevega mladiča Armstronga.
Tri mesece bo minilo od tragične nesreče v Spaju in Juan Manuel Correa, ki je bil v trčenju z Anthoineom Hubertom hudo poškodvan, dobro okreva.
Thierry Neuville s Hyundaijem je zmagovalec prvega letošnjega rallyja.
Thierry Neuville je prvi dan v Kneževini zaključil z 19 sekundami prednosti pred Ogierjem.
Maximilian Guenther na VN Santiaga premagal vse in privozil BMW-ju drugo zmago v sezoni.
Valentino Rossi je skupaj s svojim bratom Luco Marinijem in prijateljem Alessio Saluccijem – Uccijem, zmagal v razredu PRO-Am na vztrajnostni dirki 12 ur Gulfa v Yas Marini v Abu Dabiju. Skupno je ekipa Monster VR46 Kessel zasedla odlično tretje mesto.
Formula E se naslednjo sezono pridružuje Formuli 1, vzdržljivostnemu prvenstvu WEC, WRC in WRC Rallycrossu, saj bo dobila status FIA svetovnega prvenstva.